csjbialybor.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Odczynniki chemiczne do analiz i nie tylko dostępne w sklepie internetowym

Urszula Kozłowska 2021-11-17 0 komentarzy
Odczynniki chemiczne do analiz i nie tylko dostępne w sklepie internetowym

Pragnąc nawiązać stałą współpracę z dostawcą niezbędnych produktów chemicznych do wykonania badań czy analiz, wystarczy skontaktować się z przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1991 roku. Jest to firma produkująca własne odczynniki, jednocześnie będąca dystrybutorem wyrobów innych producentów, polskich i zagranicznych.

Wysokiej jakości odczynniki chemiczne sklep internetowynależący do tego przedsiębiorstwa może zaoferować w atrakcyjnych cenach i w opakowaniach różnej wielkości. Aby łatwiej było znaleźć dany produkt, na stronie hurtowni Pol-Aura uruchomiono wyszukiwarkę kart charakterystyki i specyfikację produktów, dzięki czemu każdy z nich dostępny jest bez problemu. Przedsiębiorstwo to współpracuje z zakładami produkcyjnymi z wielu działów gospodarki, z instytucjami i placówkami oświatowymi, potrzebującymi odczynników do badań i analiz. Z oferty mogą również korzystać klienci prywatni, wśród których są pasjonaci badań w laboratoriach domowych i rolnicy.

Oferta jest niezwykle bogata, a polecane przez sklep internetowy odczynniki chemiczne pochodzą od takich producentów jak Chempur, Acros, Avantor czy Alfa-Aesar. W asortymencie dostępne są odczynniki:

  • czyste,
  • czyste do analiz,
  • czyste spektralne,
  • techniczne

i wiele innych. Są tam też substancje charakteryzujące się wyjątkowo wysoką czystością i spełniają farmakopealne, restrykcyjne wymagania, stosowane w analizach farmaceutycznych. Różnią się one poziomem czystości i innymi parametrami, dlatego w przypadku wątpliwości dotyczących zakupu, warto korzystać z wiedzy chemików zatrudnionych w firmie, chętnie udzielających wsparcia przy zakupie i wyborze. Zakupów, które zostaną dostarczone pod wskazany adres, można dokonać, nie wychodząc z domu.

Skomentuj wpis