csjbialybor.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Maska filtrująca powietrze od Honeywell - wybór specjalistów

Róża Mazurek 2022-02-05 0 komentarzy
Maska filtrująca powietrze od Honeywell - wybór specjalistów

Wymogi BHP w przypadku niektórych branż bywają wyjątkowo restrykcyjne. Taka sytuacja występuje między innymi w przemyśle, branży farmaceutycznej, lakiernictwie oraz budowlance. Wszędzie tam pracownicy narażeni są na pracę w warunkach wysokiego stężenia pyłu oraz innych groźnych substancji zawieszonych. Za bezpieczeństwo ich górnych dróg oddechowych, oczu oraz skóry odpowiada maska filtrująca powietrze. W tym kontekście na szczególne wyróżnienie zasługuje jeden z kluczowych partnerów marki Dowan, firma Honewell.

Producent od lat dostarcza na rynek szeroką gamę nowoczesnych modeli, które wyposażone są w niezawodne filtry. Mnogość dostępnych wariantów w pełni odpowiada wymogom rynkowym oraz oczekiwaniom specjalistów. Wykorzystane rozwiązania pozwalają efektywnie wyłapywać wszystkie zanieczyszczenia, dzięki czemu do płuc użytkowników trafia jedynie czyste, świeże powietrze. Przekłada się to na wysoki poziom bezpieczeństwa i gwarancję ochrony przez ryzykiem wystąpienia chorób wywołanych przez pracę w szkodliwych warunkach. 

Wszystkie maski z logo Honewell to synonim nie tylko pierwszorzędnych walorów użytkowych, lecz także pierwszorzędnego komfortu użytkowania. Dopracowana konstrukcja jest nie tylko szczelna, lecz także bardzo wygodna. Dzięki przemyślanemu systemowi zakładania i mocowania można w niej pracować przez wiele godzin każdego dnia. Wykorzystane w procesie produkcyjnym materiały gwarantują przy tym zarówno skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, jak i brak podatności na zużycie ekspploatacyjne.

Skomentuj wpis