csjbialybor.pl - budujemy dla Ciebie marketingowe mosty

Napisz do nas!

Ikona św Józef w Księgarni Świętego Jacka

Adrian Kołodziej 2021-02-13 0 komentarzy
Ikona św Józef w Księgarni Świętego Jacka

Ikony greckie zazwyczaj są wykonywane na drewnie lub unikatowym i trwałym płótnie, dzięki czemu prezentują się bardzo oryginalnie. Księgarnia Świętego Jacka udostępnia na swojej stronie greckie ikony przedstawiające m.in.:

  • Świętą Rodzinę,
  • św. Harbela,
  • Jezusa Dobrego Pasterza,
  • Jezusa Pantokratora,
  • św. Marka Ewangelistę,
  • Anioła Stróża.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się grecka ikona św. Józefa z Dzieciątkiem Jezus. Produkt jest często kupowany w celu podarowania go bliskiej osobie - ojcu, dziadkowi czy innemu mężczyźnie, który był lub jest ważną częścią życia darczyńcy. Warto zaznaczyć, że ikona została w części wykonana ręcznie i posiada certyfikat autentyczności. 

Dlaczego warto zamawiać dewocjonalia dostępne w księgarni online?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że oferty udostępniane przez popularną księgarnię posiadają odpowiednie certyfikaty oraz są wykonane przez regionalnych artystów, którzy tworzą wyjątkowe rękodzieła z motywem chrześcijańskim. Wiele artykułów doskonale sprawdzi się w formie prezentu dla bliskiej osoby z okazji ważnej, katolickiej uroczystości. Mowa tutaj o m.in. chrzcie, komunii czy bierzmowaniu. Niejednokrotnie rodzice lub dziadkowie decydują się na zakup i wręczenie ikony greckiej najmłodszym członkom rodziny, którzy dopiero co rozpoczynają swoją chrześcijańską ścieżkę oraz wkraczają w dorosły świat pełen różnorodnych pokus i problemów. Obrazy powieszone na ścianie w domu czy mieszkaniu, a nawet miejscu pracy, mają przypominać o wartościach wyniesionych z domu rodzinnego.

Skomentuj wpis